Lista darczyńców

Lista darczyńców

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy podzielili się z Muzeum Warszawskiej Pragi swoimi pamiątkami, zbiorami i wspomnieniami.

A

Abramowicz Tomasz

B

Bartyzel Wiesław
Bednarska Anna
Bereza Tadeusz
Bogusz-Nogaj Barbara
Borowiecka Radosława
Bożek Krystyna i Mieczysław
Bronowiecka Maria
Brzezińska Jadwiga
Burchacki Tadeusz

C

Całka Małgorzata
Chojnacki Tadeusz
Chylińska Monika
Ciechomska Romana
Ciepieńko Kami

D

Daremniak Irena
Dąbkowie Teresa i Wacław
Dąbrowski Jarosław
Dębek Wacław i Teresa
Domańska Maria Katarzyna
Dunin-Wąsowiczowa Anna
Duranowski Cezary Waldemar
Durda Elżbieta
Dyderska-Wójcik Teresa
Dzieran Monika
Dzwonkowski Tadeusz

F

Filipiak Krystyna
Filipkowski Andrzej
Firlej-Jackowska Hanna Janina
Frelek Romualda Marta

G

Gajda Helena
Gajewska-Palichleb Ewa
Gałkowski Juliusz
Gawryś Janusz
Geber Halina
Gendek Krzysztof
Gierdalska Bożenna
Gintoft Pawlak Barbara
Ględa Andrzej Roman
Górzański Jerzy
Grabowski Bogdan
Gulmontowicz Anna

H

Hartwig Aleksandra
Hermanowicz Stanisław
Hipsz Elżbieta

J

Jackowski Stanisław Longin
Jasiński Janusz
Jeziorek Feliks
Jeżewski Jerzy

K

Kaczyński Zenon Andrzej
Kaim Leszek
Kalnoj-Ziajkowska Ewa
Kalski Henryk
Kałużny Marian
Kamińska Elżbieta
Kania Jan
Kański Władysław
Kazikowscy Wiesława i Stanisław
Kędzierska Bożenna
Kietliński Jerzy
Klukowski Mirosław
Kołodziejewski Jan
Kopeć Aniela
Kopik Jerzy Władysław
Kosińska Elżbieta
Kosiński Cezary
Kossowski Hubert
Kowal Wojciech
Kowalska Zofia
Kowalski Józef
Krajewska Karolina
Krajewski Władysław
Krawczyk Zuzanna
Królikowska Barbara
Krysiak Maria
Kuba Stanisław
Kubiak Kazimierz
Kunkel Robert
Kurek Helena
Kutrzebska Ewa
Kutrzebski Andrzej
Kuzko Katarzyna
Kwiatkowska Bożenna

L

Laskowski Andrzej
Laskowski Wiesław
Latoszek Elżbieta
Lerski Tomasz
Lisiecki Lech
Lisowska Grażyna

Ł

Łyczkowski Jerzy
Łapot Andrzej Jan
Łukomski Wojciech

M

Machocka-Piekałkiewicz Halina
Machowicz Irena
Manitius-Kozłowska Renata
Malesa Blanka
Marszewski Tomasz
Matuszewicz Stanisław
Mazurek Bogdan
Mazurek Joanna
Mich Krzysztof
Michalska Magdalena
Michalska Teresa
Michalski Mieczysław Witold
Michlewicz Alicja
Mierzejewski Zbigniew
Modzelewska Grażyna

N

Natorff Jacek
Niedbała Ryszard
Nowakowski Andrzej

O

Obermeyer Paweł
Ochal Dorota
Orłowski Antoni
Osińscy Barbara i Bogusław

P

Paczkowska Helena
Pętkowska Danuta
Piątkowski Tomasz
Piotrowska Ewa
Piórkowski Andrzej
Piskorz-Brenekova Elżbieta
Płaczek Alicja
Podbielska Bogumiła
Podczaski Henryk
Podgórka Janina
Podgórska Jadwiga
Popławska Krystyna Maria
Przewoźniak Danuta
Przybytkowscy Elżbieta i Józef
Pszczel Wiesław
Pustoła Jerzy

R

Rafalska Natalia
Ruścicka Maria
Rutkowska Barbara
Rybak Jan
Rymarz Zbigniew
Rymkiewicz Agata Leokadia
Rytter Ewa

S

Salamonowicz Felicja
Sałek Jerzy
Sawa Aleksandra
Schmidt Jacek
Sieradzan Czesław
Skrodzcy Jerzy i Wojciech
Skubis Aleksander August
Sławińska Genowefa
Sokolik Zofia
Stolarczyk Jan
Strzemińska Elżbieta
Sujecki Janusz
Sułkowski Władysław
Suwaj Jacek
Sypuła Daniela
Sypuła-Gliwa Joanna
Szejwian Teresa
Szkiłądź Janusz
Szlaski Piotr Zygmunt
Szpotański Jacek
Szuba Robert
Szymańska Anna
Szymański Krzysztof
Szymański Wojciech
Ścibor Bożena

T

Tomczykowska Hanna Janina

W

Wartenberg Anna
Waszczyńska Katarzyna
Wąż Jan
Wiech Helena
Wiechetek Barbara
Wiśniewska Jolanta
Wnuk Zofia
Wojdyga Mieczysław
Wolski Jacek
Woźniak Andrzej
Wysocka Anna

Z

Zielińska Ryszarda
Zieliński Andrzej
Zwierz Krzysztof
Zwoliński Łukasz

Ż

Żak Jerzy Marek
Żmijewska Danuta
Żochowska Julia
Żurawska Halina

FIRMY I INSTYTUCJE

Administracja Osiedla Mieszkaniowego nr 5,
D.T. BOMADOL
Szpital Kolejowy
Szpital Praski
Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Bródno
Zarząd Rejonu Praga Północ Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych
ZGN Praga Północ