LISTA DARCZYŃCÓW

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy podzielili się z Muzeum Warszawskiej Pragi swoimi pamiątkami, zbiorami i wspomnieniami. Staną się one częścią kolekcji nowo powstającego Muzeum.

A

Abramowicz Tomasz

B

Bartyzel Wiesław

Bednarska Anna

Bereza Tadeusz

Bogusz-Nogaj Barbara

Borowiecka Radosława

Bożek Krystyna i Mieczysław

Bronowiecka Maria

Brzezińska Jadwiga

Burchacki Tadeusz

C

Całka Małgorzata

Chojnacki Tadeusz

Chylińska Monika

Ciechomska Romana

Ciepieńko Kami

D

Daremniak Irena

Dąbkowie Teresa i Wacław

Dąbrowski Jarosław

Dębek Wacław i Teresa

Domańska Maria Katarzyna

Dunin-Wąsowiczowa Anna

Duranowski Cezary Waldemar

Durda Elżbieta

Dyderska-Wójcik Teresa

Dzieran Monika

Dzwonkowski Tadeusz

F

Filipiak Krystyna

Filipkowski Andrzej

Firlej-Jackowska Hanna Janina

Frelek Romualda Marta

G

Gajda Helena

Gajewska-Palichleb Ewa

Gałkowski Juliusz

Gawryś Janusz

Geber Halina

Gendek Krzysztof

Gierdalska Bożenna

Gintoft Pawlak Barbara

Ględa Andrzej Roman

Górzański Jerzy

Grabowski Bogdan

Gulmontowicz Anna

H

Hartwig Aleksandra

Hermanowicz Stanisław

Hipsz Elżbieta

J

Jackowski Stanisław Longin

Jasiński Janusz

Jeziorek Feliks

Jeżewski Jerzy

K

Kaczyński Zenon Andrzej

Kaim Leszek

Kalnoj-Ziajkowska Ewa

Kalski Henryk

Kałużny Marian

Kamińska Elżbieta

Kania Jan

Kański Władysław

Kazikowscy Wiesława i Stanisław

Kędzierska Bożenna

Kietliński Jerzy

Klukowski Mirosław

Kołodziejewski Jan

Kopeć Aniela

Kopik Jerzy Władysław

Kosińska Elżbieta

Kosiński Cezary

Kossowski Hubert

Kowal Wojciech

Kowalska Zofia

Kowalski Józef

Krajewska Karolina

Krajewski Władysław

Krawczyk Zuzanna

Królikowska Barbara

Krysiak Maria

Kuba Stanisław

Kubiak Kazimierz

Kunkel Robert

Kurek Helena

Kutrzebska Ewa

Kutrzebski Andrzej

Kuzko Katarzyna

Kwiatkowska Bożenna

L

Laskowski Andrzej

Laskowski Wiesław

Latoszek Elżbieta

Lerski Tomasz

Lisiecki Lech

Lisowska Grażyna

Ł

Łyczkowski Jerzy

Łapot Andrzej Jan

Łukomski Wojciech

M

Machocka-Piekałkiewicz Halina

Machowicz Irena

Manitius-Kozłowska Renata

Malesa Blanka

Marszewski Tomasz

Matuszewicz Stanisław

Mazurek Bogdan

Mazurek Joanna

Mich Krzysztof

Michalska Magdalena

Michalska Teresa

Michalski Mieczysław Witold

Michlewicz Alicja

Mierzejewski Zbigniew

Modzelewska Grażyna

N

Natorff Jacek

Niedbała Ryszard

Nowakowski Andrzej

O

Obermeyer Paweł

Ochal Dorota

Orłowski Antoni

Osińscy Barbara i Bogusław

P

Paczkowska Helena

Pętkowska Danuta

Piątkowski Tomasz

Piotrowska Ewa

Piórkowski Andrzej

Piskorz-Brenekova Elżbieta

Płaczek Alicja

Podbielska Bogumiła

Podczaski Henryk

Podgórka Janina

Podgórska Jadwiga

Popławska Krystyna Maria

Przewoźniak Danuta

Przybytkowscy Elżbieta i Józef

Pszczel Wiesław

Pustoła Jerzy

R

Rafalska Natalia

Ruścicka Maria

Rutkowska Barbara

Rybak Jan

Rymarz Zbigniew

Rymkiewicz Agata Leokadia

Rytter Ewa

S

Salamonowicz Felicja

Sałek Jerzy

Sawa Aleksandra

Schmidt Jacek

Sieradzan Czesław

Skrodzcy Jerzy i Wojciech

Skubis Aleksander August

Sławińska Genowefa

Sokolik Zofia

Stolarczyk Jan

Strzemińska Elżbieta

Sujecki Janusz

Sułkowski Władysław

Suwaj Jacek

Sypuła Daniela

Sypuła-Gliwa Joanna

Szejwian Teresa

Szkiłądź Janusz

Szlaski Piotr Zygmunt

Szpotański Jacek

Szuba Robert

Szymańska Anna

Szymański Krzysztof

Szymański Wojciech

Ścibor Bożena

T

Tomczykowska Hanna Janina

W

Wartenberg Anna

Waszczyńska Katarzyna

Wąż Jan

Wiech Helena

Wiechetek Barbara

Wiśniewska Jolanta

Wnuk Zofia

Wojdyga Mieczysław

Wolski Jacek

Woźniak Andrzej

Wysocka Anna

Z

Zielińska Ryszarda

Zieliński Andrzej

Zwierz Krzysztof

Zwoliński Łukasz

Ż

Żak Jerzy Marek

Żmijewska Danuta

Żochowska Julia

Żurawska Halina

FIRMY I INSTYTUCJE

Administracja Osiedla Mieszkaniowego nr 5,

D.T. BOMADOL

Szpital Kolejowy

Szpital Praski

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Bródno

Zarząd Rejonu Praga Północ Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych

ZGN Praga Północ

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013

finansowanie