KONTAKT

Wyślij e-mail

13 + 9 =

Muzeum Warszawskiej Pragi

ul. Targowa 50/52
03-733 Warszawa
www.muzeumpragi.pl
muzeum.pragi@muzeumwarszawy.pl

 

Muzeum otwarte dla zwiedzających:
wtorek, środa, piątek-niedziela 10.00-18.00, czwartek 10.00-20.00

Centrum Obsługi Zwiedzających
tel. (+48) 22 518 34 30

Lekcje Muzealne
tel. (+48) 22 518 34 07
(+48) 22 518 34 09
edukacja.muzeumpragi@
muzeumwarszawy.pl

Archiwum Historii Mówionej
tel. (+48) 22 518 34 08

Przyjmowanie darów do zbiorów Muzeum
tel. (+48) 22 518 34 06
tel. (+48) 22 518 34 09

Wynajem/użyczenie powierzchni

Kontakt:
marketing@muzeumwarszawy.pl

Szczegółowe informacje

Kierowniczka

Katarzyna Kuzko-Zwierz
katarzyna.kuzko-zwierz@muzeumwarszawy.pl

 

Pracownicy naukowi - badania i projekty związane z prawobrzeżną Warszawą

Jolanta Wiśniewska
jolanta.wisniewska@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 08

Ewa Kalnoj-Ziajkowska
ewa.kalnoj-ziajkowska@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 06

Adam Lisiecki
adam.lisiecki@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 06

 

Archiwum Historii Mówionej - nagrywanie i udostępnianie wspomnień świadków historii prawobrzeżnej Warszawy

Anna Mizikowska
anna.mizikowska@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 08

 

Edukacja - lekcje muzealne, program dla rodzin, program dla seniorów, wydarzenia cykliczne

Anna Wigura
anna.wigura@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 07

Katarzyna Chudyńska-Szuchnik
katarzyna.chudynska-szuchnik@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 07

Patrycja Labus-Sidor
patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl
tel. (+48) 22 518 34 09