sob, 22.04.2017

piknik wielokulturowy
Wstęp płatny 10 zł

Baśnie i bajki z Dalekiego Wschodu

Przeniesiemy się do świata legend i baśni wietnamskich. Celem warsztatów jest promowanie wartości kontaktu dziecka z literaturą, która zwłaszcza dla młodych odbiorców może stać się doskonałym wstępem do poznania i zrozumienia niezwykle oryginalnej kultury Dalekiego Wschodu. Baśnie i bajki to idealny zbiór życiowych mądrości i reguł przyrody, które od tysięcy lat pozostają niezmienne. Łącząc zabawę z baśniową retoryką odkryjemy wspólnie, że mimo dzielących nas różnic kulturowych, nadal łączą nas te same uniwersalne prawdy.

Na zajęcia obowiązuje rezerwacja. W tym celu należy kontaktować się z Karoliną Jusińską pod numerem telefonu 22 518 34 16 w godzinach pracy Czytelni lub mailowo: karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl.

Miejsce warsztatów: Czytelnia Muzeum Warszawskiej Pragi

Czas trwania: ok. 60 min. Dla rodzin z dziećmi w wieku od 2 do 6 lat.

Prowadzenie: Karolina Jusińska

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.