sob., 02.12.2017

Zajęcia rodzinne
Wstęp 10 zł

Brokatu nie żałuję | warsztaty rodzinne

Zajęcia rodzinne w Muzeum Warszawskiej Pragi

Po prawej stronie Wisły są jeszcze miejsca, w których cały rok trwa Boże Narodzenie.  Dlatego pierwsze grudniowe warsztaty będą związane z wytwórniami bombek. Wykwalifikowani rzemieślnicy opowiedzą o pracy dmuchacza szkła oraz przedstawią etapy produkcji tradycyjnych ozdób. W części warsztatowej dzieci wraz rodzicami będą dekorowały tradycyjne szklane bombki, które zabiorą ze sobą do domu.

Warsztaty dla rodziców i dzieci w wieku 7-12 lat