sob., 08.12.2018

Brokatu nie żałuję | Mała Akademia Praska

Ostatnie warsztaty odbędą się w przedświątecznej atmosferze. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani rzemieślnicy, którzy opowiedzą o pracy dmuchacza szkła oraz przedstawią etapy produkcji tradycyjnych ozdób. Następnie dzieci wraz rodzicami będą dekorowały tradycyjne szklane bombki, które zabiorą ze sobą do domu.

Prowadzenie: KPZ, rodzinna firma wytwarzająca szklane ozdoby świąteczne.

Mała Akademia Praska to zaproszenie do wspólnego odkrywania prawobrzeżnej Warszawy. Na program składają się interaktywne zwiedzania wystaw, spacery, warsztaty plastyczne i spotkania z artystami. Uczestnictwo w spotkaniach Akademii jest okazją do aktywnego spędzania czasu wolnego, stanowi inspirację do twórczego działania z dziećmi również poza muzeum. Więcej

START: 10.30
CZAS TRWANIA: 90 min
KIEROWNICZKA PROJEKTU: Anna Wigura, anna.wigura@muzeumwarszawy.pl, tel. 22 518 34 07