czw., 08.02.2018

Chcemy Szkoły Fachów

Kontynuacja dyskusji na temat Szkoły Fachów, która odbyła się w Muzeum Warszawskiej Pragi we wrześniu 2017 roku. Cel spotkania to burza mózgów dotycząca zbadania możliwości powołania takiej szkoły, wyłonienie podmiotów, które chciałyby wspierać ten projekt.

W trakcie spotkania planujemy również wymienić się informacjami na temat podobnych placówek, które mogłyby stać się dobrym przykładem.

Agenda:

1. Wyłonienie sekretarza.
  2. Przedstawienie podsumowania wrześniowej dyskusji
  3. Przykłady – podobne szkoły w Polsce i na świecie.
  4. Dyskusja, propozycje, wolne wnioski.

Prowadzenie spotkania: Katarzyna Chudyńska-Szuchnik, Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawskiej Pragi, sala konferencyjna