sob., 12.01.2019

Dlaczego to gra? Spotkanie z mistrzem Bogdanem Bąberskim

Co fortepian ma w środku? Jak się robi strunę basową? Zapraszamy na rodzinne spotkanie z mistrzem wiedzy o architekturze muzyki, stroicielem pianin i fortepianów Bogdanem Bąberskim. Zobaczymy pokaz strojenia fortepianu oraz wysłuchamy krótkich fragmentów utworów.

Prowadzący: Bogdan Bąberski, mistrz rzemiosła, stroiciel pianin i fortepianów, autor książek „Ciekawski Edzio” i „Dotyk czułej struny” (wraz z Mariolą Baberską).

Bilet wstępu: 10 zł (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc ograniczona