sob, 19.05.2018 / nie, 20.05.2018

Akcja

Dzika Praska Noc Muzeów

W tę jedyną noc, Noc Muzeów, piwnice przy Targowej 50/52 wypełnią się tysiącami karaczanów. Spokojnie – owady będą w zagrodzie, choć na wyciągnięcie ręki! Opowiedzą o nich wolontariusze Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego, które obchodzi w tym roku 90 urodziny, a w Muzeum Warszawskiej Pragi można oglądać poświęconą mu wystawę.

Praga i jej mieszkańcy będą motywem przewodnim występu-niespodzianki, który przygotuje Konrad Kony Czarkowski, dyrektor Praskiego Teatru Lalek. Ze specjalnym plenerowym programem, trzy razy w ciągu nocy, wystąpią też artyści z Muzeum Tańca.