czw., 18.10.2018

Jacek Hugo-Bader. Powrót na Brzeską

Mówi o sobie, że jest reporterem trotuarowym i że największą przyjemnością, nagrodą jest dla niego sama podróż, podążanie za bohaterem, etap zbierania, przecierania śladów. W swojej najnowszej książce powraca między innymi na Pragę, na ulicę Brzeską, sprawdzając, co tu „się przytrafiło”. W czasie spotkania w Muzeum porozmawiamy o Brzeskiej sprzed ponad dwudziestu lat i o tej współczesnej – po audycie. O dziennikarskiej archeologii i prawobrzeżnej Warszawie. Będzie także okazja do nabycia wydanej w tym roku książki „Audyt” i zdobycia autografu autora.

Prowadzenie: Jolanta Wiśniewska

(fot. Piotr Szczepanowski)