niedz., 30.09.2018

Spektakl
bezpłatna wejściówka

Jesteśmy tą samą krwią, ty i ja

Międzynarodowy rosyjskojęzyczny Teatr Dzieci i Młodzieży ApArt przedstawia premierę spektaklu „Jesteśmy tą samą krwią, ty i ja” z Księgi Dżungli Rudyarda Kiplinga. Odważny Mowgli, mądrа Bagheera, inteligentny Balu i inni bohaterowie baśni zapraszają do świata dżungli, do świata, w którym najważniejsze są ludzkie cechy – odwaga, życzliwość, gotowość by przyjść z pomocą. W świat, w którym żyją zdradzieckie małpy, jasne węże, dzielne wilki, przebiegłe hieny.

W spektaklu biorą udział dzieci w wieku od 9 do 14 lat z Ukrainy, Kazachstanu, Rosji i Białorusi.

Pobierz bezpłatną wejściówkę: bit.ly/2xhAk9y