czw., 27.09.2018

Koncert djembe ze Strefą Rytmu

Na djembe się nie gra – na djembe się mówi, dlatego mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkową opowieść w rytmie afrykańskiej muzyki. Będzie to opowieść o pasji, o muzyce,  o grupie przyjaciół i o szkole, która jest wyjątkowym miejscem na mapie warszawskiej Pragi.

To właśnie uczniowie Strefy Rytmu pod czujnym okiem  Kuby Pogorzelskiego 27 września zaprezentują muzykę opartą na tradycyjnych rytmach Afryki zachodniej i przeniosą  słuchaczy do mekki świata bębnów.

Koncert będzie dla uczniów doskonałą okazją na zaprezentowanie swoich umiejętności nabytych podczas kursów i warsztatów prowadzonych przez szkołę. Jednocześnie słuchaczom pozwoli odkryć, co tak fascynuje w rytmach Afryki Zachodniej coraz to nowych fanów i pasjonatów.

Gwarantujemy dużą dawkę pozytywnej energii, spotkanie z niezwykłą muzyką, kulturą i równie pozytywnie zakręconymi ludźmi.

Z pewnością nie zabraknie ciekawych opowieści o etnicznych instrumentach i znaczeniach poszczególnych rytmów.

Dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu swojej przygody z bębnami,  po koncercie  będzie  doskonała okazja aby porozmawiać z tymi, którzy  swój pierwszy krok mają już za sobą.