wt., 20.11.2018

Mapetowe warsztaty lalkarskie z Kony Puppets Show

Wraz ze zbliżającymi się pokazami Piraci z dna Wisły zapraszamy na warsztaty, podczas których będziecie mogli stworzyć swoje własne mapety! Najpierw wybierzemy ulubioną postać występującą w spektaklu, a następnie stworzymy ją z dostępnych materiałów. Po krótkim kursie animacji lalkowej wspólnie wykonamy piosenkę. A na koniec mała niespodzianka!

Prowadzący: Konrad KONY Czarkowski, aktor i autor lalek do spektaklu „Piraci z Dna Wisły”, finalista polskiej edycji programu Mam Talent i półfinalista brytyjskiej edycji tego program. Autor lalek do filmu Planeta Singli, musicalu Avenue Q w Teatrze Muzycznym w Gdyni i programu Opowieści Kota Śpiocha (MiniMini+). Znany także z „Koncertów Stwora Głodomora.”

☞ Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala Penthouse
☞ Dla kogo: dzieci 7-13 lat