śr., 21.11.2018

z biletem na wystawę czasową

Mój kawałek podłogi i ściany | spotkanie

Spotkamy się z projektantami biorącymi udział w stolarskiej edycji programu „Projektowanie oparte na rzemiośle w 2018 roku”. Opowiedzą o swoich pomysłach na drodze do wykonania takich obiektów, jak panele dekoracyjne z odpadów drzewnych i granulatu z recyklingu, panele ekologiczne, posadzka iluzoryczna, posadzka będąca adaptacją warszawskich gorsecików czy klocki dla dzieci inspirowane zabytkowymi podłogami. Zaproszeni będą również rzemieślnicy zajmujący się stolarką artystyczną, których praca była punktem wyjścia dla poszukiwań studentów.

Wydarzenie towarzyszące wystawie Praga na wzór. Projektowanie z rzemiosłem