wt., 13.11.2018

Spektakl

Piraci z dna Wisły | Spektakl teatralny dla dzieci

Muzeum Warszawskiej Pragi i Praski Teatr Lalek
Przedstawiają familijną baśń grozy:

PIRACI Z DNA WISŁY

Po pożarze kamienicy 10-letni Ząbek wraz z mamą muszą się wyprowadzić. Na miejscu ich kamienicy zostanie zbudowane nowoczesne osiedle. Podczas pakowania zabawek Ząbek spotyka ukrytego w piwnicy Pytona i znajduje skrzynię należącą do jego ojca. Stary kufer zawiera pirackie dzienniki wypraw, rysunki baśniowych stworów i mapę, według której na dnie Wisły ukryty jest skarb. Ząbek wraz z Pytonem udają się w niebezpieczną podróż na dno rzeki, aby zdobyć skarb, zapobiec wyprowadzce i uratować kamienicę.

Obsada:
Katarzyna Młynarczyk