sob., 03.06.2017

Praska Wymienialnia Książek

Tegoroczna „Noc Bibliotek” odbędzie się pod hasłem „Czytanie porusza”, dlatego też zapraszamy do udziału w pierwszej w Muzeum Warszawskiej Pragi „Praskiej Wymienialni Książek”.

Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie od 1 do maksymalnie 10 książek. W zamian można zabrać taką samą liczbę egzemplarzy do domu na własność. Jeżeli masz ochotę, możesz opatrzyć każdą z publikacji specjalną dedykacją dla jej następnego czytelnika.

Zależy nam, aby książki były w jak najlepszym stanie, wydane po 1960 roku. Nie przyjmujemy słowników, encyklopedii i podręczników szkolnych. Jeżeli zechcecie zabrać do domu mniejszą liczbę książek niż przynieśliście informujemy, że publikacje, które zostaną w Muzeum po zakończeniu wydarzenia przekażemy Fundacji Zmiana działającej po sąsiedzku na Pradze.

Praska wymienialnia książek jest imprezą towarzyszącą tegorocznej Nocy Bibliotek.

Regulamin Praskiej Wymienialni Książek

(wejście od ul. Kępnej)