czw., 14.03.2019

Projektowanie butów | warsztat

Spróbujemy wyzwolić twórcze podejście do branży obuwniczej np. poprzez zastosowanie materiałów innych niż klasyczne. Do dyspozycji uczestników będą m.in. dodatki znalezione w zdemontowanej włoskiej fabryce obuwia, a projektantka podzieli się swoją wiedzą na temat ergonomii stopy i zasad konstruowania obuwia.

Prowadząca: Ewelina Czaplicka-Ruducha, projektantka, absolwentka Katedry Mody Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie, autorka nagradzanej kolekcji „Polonauts”.

Grupa odbiorców: dorośli, młodzież, młodzi projektanci

Liczba miejsc: 15

Obowiązuje rezerwacja przez stronę internetową, wstęp wolny