niedz., 10.12.2017

Rewitalizacja Nowej Pragi | Teoria i praktyka

Zintegrowany Program Rewitalizacji ma za zadanie rozbudzić potencjał Pragi i jej mieszkańców. Kluczowym efektem powinno być nawiązanie nowej relacji z mieszkańcami opartej na trwałej współpracy i zaufaniu.  Tymczasem rewitalizacja wciąż postrzegana jest głównie jako działania remontowe. O rewitalizacji „twardej i miękkiej”, o planach i inwestycjach, o tym, co już jest i czego na pewno nie będzie, o plusach i minusach, zagrożeniach i korzyściach dotyczących rewitalizacji Nowej Pragi opowie Piotr Stryczyński z Towarzystwa Przyjaciół Pragi.

Prowadzenie: Piotr Stryczyński, Towarzystwo Przyjaciół Pragi

Zbiórka: przed budynkiem Targowa 80