sob., 20.05.2017

Zajęcia rodzinne
Wstęp płatny 10 zł

Spaceruję z rzeźbami (spotkanie w Parku Rzeźby na Bródnie)

Park Rzeźby na Bródnie to wyjątkowe miejsce, wypełnione dziełami współczesnych artystów. Ich realizacje, dalekie od tradycyjnego rozumienia techniki rzeźbiarskiej dostarczają widzom wielu wrażeń. Zobaczymy, jak w roli przewodników po tej niezwykłej przestrzeni sprawdzą się najmłodsi uczestnicy wydarzenia. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak zmienia się odbiór rzeźby w zależności od tego z czego jest zrobiona i z którego punktu się na nią patrzy.

Partnerem spotkania jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Koszt udziału dziecka w zajęciach: 10 zł, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.