niedz., 30.09.2018

Świat Baśni i Cyrku. Warsztaty teatralno-cyrkowe dla dzieci

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty teatralno-cyrkowe, organizowane w ramach projektu Magia w Baśniach Świata przez Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga Północ oraz Fundację Zakochana Warszawa i Warszawski Cyrk Magii i Ściemy. Podczas zajęć dzieci nauczą się podstawowych pojęć i ćwiczeń sztuki cyrkowej i teatralnej interpretując wybrane baśnie z całego świata.

Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc: dsw.rezerwacje@gmail.com

Zajęcia teatralno-cyrkowe dla dzieci w wieku 7-13 lat

Warsztaty teatralno-cyrkowe „Świat Baśni i Cyrku” są realizowane w ramach projektu MAGIA W BAŚNIACH ŚWIATA- II EDYCJA finansowanego przez Fundusz Animacji Kultury i realizowanego wspólnie z Publiczną Biblioteką im. Księdza Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.