niedz., 22.04.2018

Wstęp na zapisy

Uratuj ginące ciastka | Spotkanie warsztatowe

Uratuj ginące ciastka – to hasło, pod którym w 2017 roku odbyło się szkolenie, prowadzone przez praskiego mistrza cukiernictwa, Krzysztofa Sierskiego. Jednym z efektów zajęć z cukiernikiem było stworzenie autorskiej dekoracji tradycyjnych eklerów. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję spróbować ciastka w nowej odsłonie oraz ozdobić własne eklery jedną z kilku nietypowych polew.

Warsztat poprowadzą absolwenci szkolenia: Weronika Składanek i Paweł Grosicki, twórca @Praska Manufaktura Cukiernicza, której założenie było inspirowane udziałem w szkoleniu.

Miejsce: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala konferencyjna

Wydarzenie bezpłatne, liczba miejsc ograniczona (20)

Szkolenia warsztatowe z rzemieślnikami realizowane są w ramach projektu „Rewitalizacja – wspólna sprawa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.