sob., 18.11.2017

Zajęcia rodzinne
Wstęp dla dziecka: 1 zł (bezpłatne wejście dla opiekuna)

Urodziny TARCHOMINA

Zajęcia w formule gry zespołowej, pełne zagadek i szarad przybliżą dzieciom historię warszawskiego Tarchomina. Prowadzenie: Bartłomiej Włodkowski (Fundacja Ave)

Słyszeliście o Tarchominie? Jest bardzo stary i kryje wiele niespodzianek! To tutaj znajdziecie warszawski Balaton, rzekę Kolorado oraz tajemnicze podziemia… Zapraszamy na świętowanie urodzin Tarchomina! Oczywiście, będzie też tort, ale zanim go zjemy, trzeba będzie wykazać się sprytem i pomysłowością!

liczba miejsc ograniczona
obowiązują zapisy na stronie: www.muzeumpragi.pl
cena biletu dla dziecka: 1 zł (bezpłatne wejście dla opiekuna)