sob., 21.04.2018

Zajęcia rodzinne
Wstęp 10zł

Wycinam ZOO | Mała Akademia Praska

Trudno uwierzyć, że Warszawski Ogród Zoologiczny kończy już 90 lat! Na historię tego miejsca składają się historie zwierząt i ludzi, które zostały zaprezentowane na wystawie czasowej w Muzeum Warszawskiej Pragi. Materiał archiwalny – zdjęcia, fragmenty artykułów z gazet oraz wspomnienia pracowników oraz zwiedzających staną się narzędziami do stworzenia kolażowej kompozycji. Uczestników czeka świetna zabawa, ale i szereg emocji i wzruszeń.

Prowadzenie: Grzegorz Kozera, historyk sztuki i artysta specjalizujący się w technice kolażu

Wydarzenie towarzyszące wystawie 90. urodziny warszawskiego ZOO