sob., 10.12.2022 / niedz., 11.12.2022

Spacer
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Участь в події безкоштовна.

ПРОГУЛЯНКИ: FAJNA WARSZAWA

ВЛАШТОВУЙТЕСЯ ЗРУЧНІШЕ!

www.FajnaWarszawa.online

Дійсно, ти не повинен поводитися як місцевий. Щонайменше половина варшав’ян навіть не народилися тут. Незнайомцям тут раді. Саме приїжджі завжди створювали знамениту варшавську енергетику. Столиця це місце, де найбільше всього: людей, будівель, транспорту, кав’ярень, магазинів, ресторанів, культурних закладів. На щастя, тут також багато зелені, парків і місць, де можна присісти і набратися сил, почитати книжку, відвідати виставку, послухати музику, пізнати і полюбити архітектуру Варшави.

ПРОГУЛЯНКИ

Cубота, 10.12.2022

• 10:00 Середмiстя (архітектура)
  • 11:00 Прага (архітектура)
  • 12:00 Мiськi види спорту
  • 13:00 Вiсла
  • 14:00 Воля (архітектура)
  • 15:00 Мистецтво

Неділя, 11.12.2022

• 9:00 Жолiбож (архітектура)
  • 10:00 Саська Кемпа (архітектура)
  • 11:00 Старе мiсто для наймолодших
  • 12:00 Площi
  • 13:00 Зеленi насадження та парки
  • 14:00 Мокотов (архітектура)

На всі прогулянки ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація за електронною адресою: bec@beczmiana.pl

Будь ласка, у листі вкажіть обрану екскурсію або дату.
Участь визначається згідно порядку вислання заявок.
Під час прогулянки з нами буде перекладач на українську.

ROZGOŚĆ SIĘ!

Naprawdę nie musisz zachowywać się jak miejscowy. Co najmniej połowa warszawiaków nawet się tu nie urodziła. Nieznajomi są mile widziani. To właśnie przybysze od zawsze tworzyli słynną energiczność Warszawy. W stolicy jest dużo wszystkiego: ludzi, budynków, pojazdów, kawiarni, sklepów, restauracji, instytucji kultury. Na szczęście jest tu także sporo zieleni, parków i miejsc, gdzie można przysiąść i nabrać sił, poczytać książkę, zobaczyć ciekawą wystawę, posłuchać muzyki, uprawiać sporty miejskie, poznać i pokochać architekturę Warszawy!

SPACERY

Sobota, 10.12.2022

• 10:00 Śródmieście (architektura)
  • 11:00 Praga (architektura)
  • 12:00 Sporty miejskie
  • 13:00 Wisła
  • 14:00 Wola (architektura)
  • 15:00 Sztuka

Niedziela, 11.12.2022

• 9:00 Żoliborz (architektura)
  • 10:00 Saska Kępa (architektura)
  • 11:00 Stare Miasto dla najmłodszych
  • 12:00 Place
  • 13:00 Parki i tereny zielone
  • 14:00 Mokotów (architektura)

Na wszystkie spacery obowiązują zapisy pod adresem e-mail: bec@beczmiana.pl

W mailu prosimy o zaznaczenie wybranej trasy.
O udziale decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.
Podczas spaceru towarzyszyć nam będzie tłumacz_ka języka ukraińskiego.

Działanie realizowane jest dzięki współpracy Muzeum Warszawy, Muzeum Woli i Muzeum Pragi z Fundacją Bęc Zmiana, Fundacją Puszka, Fundacją Centrum Architektury oraz Narodowym Instytutem Architektury i Urbanistyki.

Działanie sfinansowane ze środków Miasta st. Warszawy w ramach Funduszu Instytucji Kultury.