pt, 21.08.2020

5 zł dopłaty do biletu wstępu

Co nowego w Muzeum?

Oprowadzanie po wystawie stałej i czasowej Muzeum Warszawskiej Pragi

Wracamy do was po przerwie z nowymi propozycjami: wystawą czasową fotografii Zeldy Klimkowskiej, odświeżonymi instalacjami i przestrzeniami żydowskich modlitewni po renowacji. Zapraszamy do obejrzenia portretów prażan uchwyconych bystrym obiektywem fotografki, która przez lata mieszkała na Pradze (już od 16 lipca!). Wystawy są dostępne od czwartku do niedzieli.

Specjalne oprowadzania z przewodnikiem odbywają się w dniach 17, 24, 31 lipca i 14, 21, 28 sierpnia (piątki) w godzinach 10.30-12.30.

Bilety do kupienia w kasie MWP w dniu spaceru. Cena 5 zł od osoby (dopłata do biletu). Max. grupa 5 osób.