wt., 11.04.2023

Gra miejska
15 zł normalny/10 zł ulgowy/30 zł rodzinny

Czy w muzeum mieszka zając? – wielkanocny questing

W niektórych rodzinach wciąż panuje stary zwyczaj chowania czekoladowych jajek na Wielkanoc w różnych domowych i ogrodowych skrytkach.

Muzeum Warszawskiej Pragi jest pełne zakamarków, w których można ukryć zagadki i symbole świąt Wielkiej Nocy. W dniach 6-7 kwietnia, możecie nas odwiedzić nie tylko po to, by zwiedzić wystawę, ale i znaleźć wielkanocne niespodzianki na wystawie, dziedzińcu, tarasie i na Nowym Różycu.

Jeśli uda się Wam odkryć ich odpowiednią liczbę czekają na Was nagrody!

Szczegóły poznacie od 3 kwietnia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i w kawiarni CzaCza Kawa&Matcha przy ul. Targowej 48 (wejście od ul. Kępnej).

Co to jest questing?

Questing to forma samoobsługowej gry terenowej. Uczestnicy i uczestniczki poruszają się samodzielnie śladem zagadek, symboli i zadań, a trasę wyznacza ich intuicja i ciekawość.