sob., 21.05.2022

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus 1 opiekun)

Modlitewnie na widoku! Scrapbookingowe warsztaty rodzinne

Zapraszamy na rodzinne warsztaty scrapbookigowe oraz na oprowadzanie po modlitewniach połączone z opowieścią o historii Żydów na Pradze.

Scrapbookingowe warsztaty rodzinne

Jeśli chcecie nauczyć się podstaw sztuki scrabookingu – czyli własnoręcznego tworzenia pamiętników w formie albumów wypełnionych kolorowymi ozdobami – odwiedźcie Muzeum Warszawskiej Pragi.

Porozmawiamy o wadze wspomnień, o dawnej Warszawie i historii jej prawobrzeżnej części, wspólnie przygotujemy albumy na swoje własne zapiski i zdjęcia. Inspiracją będą m.in. fotografie dawnej Warszawy i ścienne malowidła z praskich modlitewni.

Dowiedz się więcej o modlitewniach przy Targowej 50/52.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: dla dzieci w wieku 7-11 lat i ich opiekunów

Limit osób: 10 dzieci (plus ich opiekunowie)

Koszt: 10 zł (dziecko plus 1 opiekun)

Bilety dostępne online i w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi na 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Oprowadzanie odbędzie się o godzinie 13:00.

Kolejne warsztaty:

• 18 czerwca, godz. 11:00-12:30