Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 03.09.2017
11:30–12:30

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp płatny 10 zł

Muzeum dla maluchów

Z powodu wyczerpania limitu miejsc rezerwacja została zakończona.

Muzeum dla maluchów to nie tylko odkrywanie przyjemności z czytania i zabawy na podstawie zasłyszanych opowieści – to również kompendium wiedzy dla młodych rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociechy wyrosły na ciekawych świata ludzi, którzy wiedzą, jak tę ciekawość świata w mądry sposób zaspokajać.

Rodzice mają zatem doskonałą możliwość rozmowy ze specjalistą, który pomoże im zrozumieć swoje dziecko. Opowie o tym, jak duży wpływ na zainteresowanie książką mogą mieć indywidualne predyspozycje i możliwości dziecka ze szczególnym uwzględnieniem tematyki integracji sensorycznej i rozwoju zmysłu wzroku.

Zapraszamy naszych małych gości (do 6. roku życia) wraz z opiekunami na pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie. Niech książka będzie nie tylko przykładem uniwersalnej metody wychowawczej, ale także doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu rodziców z dziećmi. Naszym celem jest zacieśnianie rodzinnych więzi i rozwijanie pasji czytania i zainteresowania literaturą.

Muzeum dla maluchów to inicjatywa Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi, wzbogacająca ofertę biblioteczną i edukacyjną Muzeum Warszawy o zajęcia, których celem jest zainteresowanie najmłodszych gości czytelnictwem. Poprzez tego typu zajęcia rodzice i ich pociechy mają szansę przyjąć książkę do swoich domów na stałe. Czytanie zaś jest podstawą w stawianiu pierwszych kroków w świecie kultury i rozwoju intelektualnym dzieci.

Zajęcia składają się z trzech niezależnych niedzielnych spotkań, na które obowiązuje rezerwacja.

Szczegóły wydarzenia: Karolina Jusińska, Czytelnia Muzeum Warszawskiej Pragi, tel. 22 518 34 16, w godzinach pracy Czytelni oraz pod adresem mailowym karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl.

Termin pierwszych zajęć: 3 września 2017 r.

Miejsce: sala penthouse w Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52 w Warszawie

Limit miejsc: 26 (dzieci z opiekunami)

Koszt udziału dziecka w zajęciach: 10 zł, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.