nie, 07.10.2018

Zajęcia rodzinne
Program dla dzieci

Muzeum dla maluchów | Budujemy Pragę z klocków

Te warsztaty to idealne połączenie edukacji i zabawy. Porozmawiamy o warszawskiej Pradze, o tym jak wyglądała kiedyś, jak wygląda teraz i co byśmy chcieli w niej zmienić, żeby dzieci czuły się tu jeszcze lepiej. Wszystkie swoje marzenia dotyczące Pragi wyrazimy nie tylko słowami, ale też spróbujemy je zwizualizować własnoręcznie budując fragmenty dzielnicy przy pomocy gigantycznych klocków.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu 22 518 34 16 lub mailowo pod adresem: karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl

WSTĘP: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna
LICZBA UCZESTNIKÓW: 25 osób