Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 01.10.2017
11:30–12:30

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp płatny 10 zł

Muzeum dla maluchów, czyli bajki i kreatywne warsztaty

Dzieci podczas zajęć rodzinnych w Muzeum Warszawskiej Pragi

Czasem nie wiemy, jak wytłumaczyć maluchowi ludzkie zachowania i niebezpieczeństwa otaczającego nas świata. Dzięki bajkom terapeutycznym ofiarowujemy mu magiczny klucz do samodzielności. Na kolejnym po wakacjach, drugim spotkaniu z cyklu „Muzeum dla maluchów” poznamy literaturę terapeutyczną skierowaną do dzieci i jak zwykle przy okazji naszych wyjątkowych zajęć spędzimy czas na zabawie i kreatywnych warsztatach plastycznych.

„Muzeum dla maluchów” to edukacyjna inicjatywa Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi. Jej celem jest zainteresowanie najmłodszych czytelnictwem. Dzięki temu książki na stałe mogą trafić do ich rodzinnych domów. Zajęcia pozwalają też dzieciom stawiać pierwsze kroki w świecie kultury i rozwijać ich wyobraźnię.

Zajęcia składają się z trzech niezależnych niedzielnych spotkań, na które obowiązuje rezerwacja. W tym celu należy kontaktować się z Karoliną Jusińską z Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi pod numerem telefonu 22 518 34 16 w godzinach pracy Czytelni lub mailowo: karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl.

Godzina: 11.30

Czas trwania: ok. 60 min.

Miejsce: sala penthouse w Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52 w Warszawie

Liczba miejsc: 26 osób (rodzice z dziećmi)

Koszt udziału dziecka w zajęciach: 10 zł, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.