nie, 04.11.2018

Zajęcia rodzinne
Program dla dzieci

Muzeum dla maluchów | W pracowni młodego projektanta

Warto odkrywać i rozwijać w sobie swoje talenty. Jest to niezwykle ważne w rozwoju zwłaszcza młodego człowieka. Któż wie, może to właśnie Twoje dziecko stanie się w przyszłości znanym i cenionym praskim projektantem? Możesz się tego dowiedzieć na naszych rodzinnych warsztatach, podczas których zwiedzimy wystawę „Projektowanie oparte na rzemiośle” i wspólnie z dziećmi stworzymy ich pierwsze projekty inspirowane praskim rzemiosłem.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu 22 518 34 16 lub mailowo pod adresem: karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl

WSTĘP: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna
LICZBA UCZESTNIKÓW: 25 osób