Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 05.11.2017
11:30–12:30

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp 10 zł

W magicznym świecie teatru

Festyn Święto Skaryszewskiej - ulica otwarta, 13 czerwca 2017, fot. Artur Chmielewski

Teatr jest miejscem rozwijającym wyobraźnię i wrażliwość zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Edukacja teatralna zaś powinna być nierozerwalną częścią rozwoju dzieci w dzisiejszym świecie. Dzięki niej możemy wychować przyszłego kreatywnego, nieobojętnego na piękno odbiorcę sztuki oraz rozwijać jego inteligencję emocjonalną.

5 listopada o godz. 11.30 w Muzeum Warszawskiej Pragi znakomici aktorzy Fundacji Sceny Lubelska 30/32 – Katarzyna Żytomirska i Piotr Herbich – wprowadzą młodych widzów w magiczny świat teatru. Maluchy wezmą udział w wyjątkowych warsztatach, podczas których każdy z nich stanie się aktorem żywego planu wystawionego specjalnie dla nich spektaklu „100-noga i spółka”.

W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt z Karoliną Jusińską z Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi, pod numerem telefonu 22 518 34 16, w godzinach pracy Czytelni lub za pomocą wiadomości e-mail karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl.

Muzeum dla maluchów to inicjatywa Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi, wzbogacająca ofertę biblioteczną i edukacyjną Muzeum Warszawy o zajęcia, których celem jest zainteresowanie najmłodszych gości czytelnictwem, kulturą i sztuką.

Grupa wiekowa: dzieci do 6 roku życia

Termin zajęć: 5 listopada 2017 r.

Godzina: 11.30

Czas trwania : ok. 60 min

Miejsce: sala konferencyjna w Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52 w Warszawie

Liczba miejsc: 50 osób (rodzice z dziećmi)

Koszt udziału dziecka w zajęciach: 10 zł, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.