Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 03.06.2017
14:30–15:30

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp płatny 10 zł

W magicznym świecie teatru

Teatr jest miejscem rozwijającym wyobraźnię i wrażliwość zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Edukacja teatralna zaś powinna być nierozerwalną częścią rozwoju dzieci w dzisiejszym świecie. Dzięki niej możemy wychować przyszłego kreatywnego, nieobojętnego na piękno odbiorcę sztuki oraz rozwijać jego inteligencję emocjonalną.

Na ostatnich zajęciach w tym półroczu przeniesiemy się zatem do świata teatru. Uczestnicy zajęć staną się żywym planem spektaklu „W witaminowym gaju”. Będą mogli osobiście porozmawiać z lubianymi warzywami i owocami, a także zaprzyjaźnić się z tymi, za którymi do tej pory nie przepadały.

Teatr to także nauka posługiwania się różnymi rekwizytami, dlatego nasi najmłodsi goście wezmą udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach sztuki lalkarskiej.

Muzeum dla maluchów to inicjatywa Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi, wzbogacająca ofertę biblioteczną i edukacyjną Muzeum Warszawy o zajęcia, których celem jest zainteresowanie najmłodszych gości czytelnictwem, kulturą i sztuką.

Zajęcia składają się z trzech niezależnych spotkań, na które obowiązuje rezerwacja. Prosimy o kontakt z Karoliną Jusińską z Czytelni Muzeum Warszawskiej Pragi, pod numerem telefonu 22 518 34 16, w godzinach pracy Czytelni lub za pomocą wiadomości e-mail karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl

 

Miejsce: sala penthouse w Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52 w Warszawie

Liczba miejsc: 40 osób (rodzice z dziećmi)

Grupa wiekowa: dzieci do 6 roku życia

Koszt udziału dziecka w zajęciach: 10 zł, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.