niedz., 02.12.2018

Zaprzyjaźnij się z kolażem

Nie musisz umieć rysować, malować ani nawet robić zdjęć. Kolaż jest dla wszystkich – ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia; to technika, która pozwala na tworzenie rzeczy nierealnych, niemożliwych w rzeczywistości, surrealistycznych. Na warsztatach będziemy tworzyć kolaże na bazie zdjęć rodzinnych, które będą mogły stać się świąteczną kartką, prezentem dla członków waszej rodziny, pamiątką dla wszystkich. Weźcie więc ze sobą odbitki fotograficzne przedstawiające członków rodziny, które można pociąć (albo ich skany, jeśli zdjęcia są unikalne). Zapewniamy resztę, czyli kolorowe gazety, naklejki, tasiemki, brokat, wszystko, co nadaje się do wycinania, przyklejania i tworzenia treści kolażu.

Prowadząca: Agnieszka Rodowicz, dziennikarka, fotografka, podróżniczka. Pracowała dla wielu dzienników, tygodników, miesięczników. Ma za sobą kilka wystaw i nagród w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Dziś współpracuje przede wszystkim z Polityką, Pulsem Biznesu, Podróżami i Zwierciadłem, animuje życie kulturalne w Warszawie organizując i prowadząc warsztaty, między innymi fotograficzne, recyklingowe, kulinarne.

Dla kogo: dla rodzin

Bilety: bezpłatne, do pobrania w kasach i online, liczba miejsc ograniczona