czw., 04.07.2019

Spacer

Wyprawa na kąpiel | Praga – mikroodkrycia geograficzne

Gorąco Ci w mieście? Odkryj z nami podmiejską Krainę Wielkich Jezior, czyli glininaki w Zielonce!

W ramach cyklu „Praga – mikroodkrycia geograficzne” zapraszamy na wspólną wycieczkę pociągiem na kąpiel w gliniankach. Kąpiel jest w pełni legalna, woda czysta, a kąpielisko bezpieczne dla dzieci. Wszystko jedyne 11 minut pociągiem z Dworca Wileńskiego

Zbiórka pod Muzeum Warszawskiej Pragi, prosimy zabrać ręczniki i stroje do kąpieli.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy o zaopatrzenie się w bilety na pociąg (można zdobyć je online lub w kasie dworca Warszawa Wileńska, koszt: 13,60 zł w jedną stronę).

Spacer organizowany w ramach cyklu „Wokół rewitalizacji”.