czw., 21.11.2019

Zielone rzemiosło – Eko dom | Pracownia Rzemieślnicza

Na warsztacie wykonamy zestaw wielorazowych akcesoriów do sprzątania i pielęgnacji. Będą to myjki do naczyń, płatki kosmetyczne, lniane ręczniki do twarzy, gumki do włosów, artykuły do higieny intymnej. Wykorzystamy naturalne materiały takie jak len, sznurek konopny, tkaninę bambusową. Modele wielorazowych akcesoriów przygotuje Ewelina Czaplicka–Ruducha, projektantka.

Cykl Zielone rzemiosło to wykłady, warsztaty i debaty organizowane w ramach Pracowni Rzemieślniczej. Cykl promuje zrównoważone projektowanie dla prototypowania i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i materiałowych.

To autorski program Eweliny Czaplickiej Ruduchy. Na wykład zapraszamy projektantów, studentów szkół artystycznych, młodzież szkół ponadpodstawowych, pasjonatów, ludzi nowej fali rzemiosła, osoby szukające innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.

Prowadząca: Ewelina Czaplicka-Ruducha, projektantka zaangażowana w program Projektowanie z rzemiosłem oraz zaproszeni goście.

GDZIE: Praski Penthouse, poziom 2 Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
WSTĘP: wolny, wejściówki do pobrania w Muzeum i online
LIMIT MIEJSC: 12 osób

O Pracowni Rzemieślniczej i pełny program warsztatów na 2019 rok

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.