sob., 22.06.2024

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus dorosły opiekun)

KOLEKCJE. Drugie życie zabawek

Zabawki towarzyszą nam od najmłodszych lat. Wiele z nich bywa świadkami dorastania i rozwoju swojego właściciela. Może niektóre z nich zainspirowały Was do zabawy, która z biegiem czasu stawała się coraz bardziej serio? Może niepozorne pudełko kredek stało się pierwszym impulsem do rozwoju talentu plastycznego? Zestaw klocków lego, który ujawnił zdolności konstruktorskie… Odkryjemy niezwykłe konsekwencje pozornie błahych dziecięcych aktywności.

Na warsztatach poznamy niezwykły obiekt ze zbiorów Muzeum Warszawskiej Pragi – niepozorna zabawka, z którą związana jest zdumiewająca historia ofiarodawczyni.

Udział w wydarzeniu na podstawie biletu do kupienia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online.