Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Praskie Audiohistorie

Grafika. Napis Praskie audiohistorie na granatowym tle. Wokół zielone graficznie przerobione cerkiew, kościół i niedźwiedź.

Podcast Archiwum Historii Mówionej Muzeum Warszawskiej Pragi

Przez cały rok, w każdy wtorek, nadamy nowy odcinek podcastu „Praskie Audiohistorie”. Będziemy mówić o historii i współczesności prawobrzeżnej Warszawy. Posłuchasz wspomnień najstarszych prażan, z nagrań zgromadzonych w naszym muzealnym archiwum. Dowiesz się, o czym i jak robimy wystawy. Zdradzimy, czego kuratorzy nie pokazali na wystawie – do jakich materiałów dotarliśmy, opracowując wybrany temat.

Czasem coś przeczytamy, coś dopowiemy, coś przypomnimy… Żyj z nami dawnym i dzisiejszym życiem warszawskiej Pragi. Szukaj nas na muzeumpragi.pl, na kanałach Spotify, Google Podcasts i Apple Podcasts oraz na muzealnym Facebooku.

Podcasty przygotowuje Anna Mizikowska, kustosz Muzeum Warszawskiej Pragi.

Partner Projektu:

logo totalizatora sportowego

Transkrypcje:

Odcinek 28 pobierz .PDF pobierz .DOC
Odcinek 29 pobierz .PDF pobierz .DOC
Odcinek 30 pobierz .PDF pobierz .DOC
Odcinek 31 pobierz .PDF pobierz .DOC


Sprawdź również: