sob., 27.07.2019

Bikini DIY | Pracownia Rzemieślnicza

Prowadzenie: Pan Gorseciarz, Łukasz Budzisz z Pracowni Bouduar z Gdyni

W czasie autorskich warsztatów Pan Gorseciarz udzieli wskazówek potrzebnych do uszycia dwuczęściowego stroju kąpielowego. Na warsztaty prosimy przynieść własną maszynę do szycia, którą się dobrze zna i potrafi nią obsługiwać. Prosimy również zaopatrzyć się w 30 cm materiału – np. lyvry lub elastyku – oraz igły i nici pod kolor materiału. Potrzebne dodatki będą przygotowane na miejscu.

Bilety: 1 zł w kasie Muzeum lub online dostępne na dwa tygodnie przed wydarzeniem.
Po wykupieniu biletu prosimy o potwierdzenie udziału na adres katarzyna.chudynska-szuchnik@muzeumwarszawy.pl
Liczba miejsc: 10 osób
Cykl: Wykonane na prawym brzegu. Rzemieślnicy

_____

Pracownia Rzemieślnicza to nowa przestrzeń w Muzeum Warszawskiej Pragi, którą przeznaczamy na warsztaty i spotkania z rzemieślnikami.

Program pracowni na lipiec to warsztaty prowadzone przez rzemieślników – specjalistów z takich dziedzin jak krawiectwo miarowe, gorseciarstwo, cholewkarstwo, modniarstwo. Zajęcia kierowane są do osób, które mają podstawową wiedzę oraz umiejętności w posługiwaniu się igłą i nicią oraz maszyną do szycia.

Pełen program Pracowni Rzemieślniczej na lipiec

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.