Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 17.03.2024
11:00–12:00

Warsztaty rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
10 zł (dziecko plus dorosły opiekun)

Być jak Buba! O miłośniczce pływania | Muzeum dla maluchów

Zdjęcie wystawy „Prawobrzeżne”. Zdjęcia i archiwalne dokumenty przyczepione do ściany z fototapetą tafli wody.

Mała Buba już od najmłodszych lat wiedziała, że woda to jej żywioł. Miłości do pływania nauczyła ją mama, trenerka pływacka. Jako starsza dziewczynka Buba zaczęła zdobywać liczne osiągnięcia i wygrywać pływackie maratony.

I my dołączymy do szkółki pływackiej przy przystani braci Kozłowskich i spróbujemy przećwiczyć style pływackie techniką pływania „na sucho”, tak, jak czasem trenowała nasza bohaterka. Weźmiemy też udział w sportowych zawodach, a na koniec przygotujemy kolorowe medale! Gotowi na zawody? Czas… start!

Warsztaty odbywają się na wystawie „Prawobrzeżne” (na zdjęciu).

INFORMACJE PRAKTYCZNE

„Muzeum dla maluchów” to warsztaty rodzinne dla najmłodszych odbiorców w wieku 1–6 lat. Idealne jako pierwsza muzealna wizyta dziecka.

Każde zajęcia składają się z dwóch części – pierwsza część to zapoznanie z wystawą, druga to animacje i zabawy. Warsztaty kończymy pamiątkową pracą plastyczną, związaną z tematem naszych zajęć.

Dla kogo: dzieci w wieku 1-6 lat wraz z osobą dorosłą

Limit miejsc: 15 dzieci, 15 opiekunów

Prowadzenie: Natalia Morawska

Sprawdź harmonogram warsztatów Muzeum dla maluchów.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.