Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 12.12.2021
15:00–16:30

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp bezpłatny

Chanukobus w Muzeum Pragi

W tym roku z okazji Chanuki – Muzeum Polin wyrusza w trasę mobilnym Chanukobusem – zapraszając do stworzenia wspólnego programu obchodów święta instytucje partnerskie.

Jedną z nich jest Muzeum Warszawskiej Pragi, na którego dziedzińcu Chanukobus zagości 12 grudnia w godzinach 15.00-16.30. Podczas wizyty Chanukobusa odwiedzający posłuchają tradycyjnych chanukowych melodii granych przez Kapelę Niwińskich. Na gości czekać będą rozdawane z Chanukobusa ciepłe i pyszne pączki.

Osoby które odwiedzą w tym czasie Muzeum Warszawskiej Pragi będą mogły za darmo zwiedzić praskie modlitewnie, o których więcej dowiecie się z naszej strony. Oprócz tego będą mogły wykonać kolorowe kartki z życzeniami na zimowy świąteczny czas.

Szczegółowy program wydarzenia na stronie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.