czw., 09.11.2017

Co z tą kulturą? | wokół rewitalizacji

Kultura na terenie rewitalizowanym

Czy Praga jest rzeczywiście dzielnicą artystyczną? Czy sztuka może być skutecznym narzędziem rewitalizacji? Czy artywizm na Pradze ma sens? Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na debatę, w której wezmą udział działający na Pradze artyści, przedstawiciele instytucji kultury, badacze oraz animatorzy społeczni. Będziemy dyskutować nad kondycją sztuki i życia kulturalnego na Pradze na obszarze objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji. Porozmawiamy na temat celowości podejmowania działań artystycznych i ich roli w zmianach obejmujących naszą dzielnicę. Zastanowimy się również nad społeczną skutecznością sztuki.