czw., 08.12.2022

wstęp wolny

Spotkanie: Co zrobić by nasze miasta były zdrowsze i bardziej zielone?| „EkoEksperymentarium”

O toczących nasze miasta chorobach – betonozie, deficycie zieleni, prymacie transportu indywidualnego i zanieczyszczeniach powietrza – a także o różnych receptach na walkę z nimi, porozmawiamy z Szymonem Bujalskim, dziennikarzem dla klimatu, autorem książki „Recepta na lepszy klimat” oraz Agnieszką Nowak z Fundacji Łąka. Będą też praskie przykłady. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Michalski z Porozumienia dla Pragi.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Lokalizacja: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala konferencyjna. Wstęp wolny.

Wydarzenie odbywa się w ramach wystawy „EkoEksperymentarium”.