niedz., 22.07.2018

Czereśnie, koncert dla dużych i małych

Muzyka skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych odbiorców, ale ponieważ dźwięki nie znają granic, koncert polecamy również wytrawnym słuchaczom.

„Czereśnie” śpiewają o zagadnieniach ważnych dla dzieci i dorosłych – przyrodzie, zawodach, owocach i warzywach. Poruszane są też niezmiennie istotne problemy ekologiczne. Wśród utworów nie brakuje piosenek na różne okazje, np. dla Mamy, Taty czy Pana Strażaka.

Zespół występuje w czteroosobowym składzie, grając na różnych instrumentach (mandola, banjo, ukulele, instrumenty perkusyjne, gitara basowa, tuba itd.). W 2017 r. światło dzienne ujrzał debiutancki album „Ale wrzawa!”.

Letnia scena na Pradze