Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

czw., 06.04.2023
09:00–18:00

Gra miejska
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp bezpłatny

Czy w muzeum mieszka zając? – wielkanocny questing

W niektórych rodzinach wciąż panuje stary zwyczaj chowania czekoladowych jajek na Wielkanoc w różnych domowych i ogrodowych skrytkach.

Muzeum Warszawskiej Pragi jest pełne zakamarków, w których można ukryć zagadki i symbole świąt Wielkiej Nocy. W dniach 6-7 kwietnia, możecie nas odwiedzić nie tylko po to, by zwiedzić wystawę, ale i znaleźć wielkanocne niespodzianki na wystawie, dziedzińcu, tarasie i na Nowym Różycu.

Jeśli uda się Wam odkryć ich odpowiednią liczbę czekają na Was nagrody!

Szczegóły poznacie od 3 kwietnia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i w kawiarni CzaCza Kawa&Matcha przy ul. Targowej 48 (wejście od ul. Kępnej).

Co to jest questing?

Questing to forma samoobsługowej gry terenowej. Uczestnicy i uczestniczki poruszają się samodzielnie śladem zagadek, symboli i zadań, a trasę wyznacza ich intuicja i ciekawość.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.