niedz., 12.02.2023

Dajemy drugie życie słoikom | „EkoEksperymentarium”

Słoiki po produktach z reguły lądują w koszu. Chyba, że mamy kogoś bliskiego, kto skrzętnie kolekcjonuje je na przetwory.

Na warsztatach, wykorzystując technikę makramy, zwykłe słoiki zamienimy w nastrojowe lampiony, które z powodzeniem możemy zainstalować w ogrodzie jak i używać w domu. Pomysłów na takie lampiony jest bardzo dużo. Tak naprawdę to ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Informacje praktyczne

Grupa wiekowa: młodzież (13+) i dorośli

Liczba uczestników: 12 osób

Prowadząca: Małgorzata Klimiuk

Bilety dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i online.

Wydarzenie odbywa się w ramach wystawy „EkoEksperymentarium”.