Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

pt., 11.05.2018 / niedz., 13.05.2018
10:00–18:00


Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp wolny

Dni Otwarte Funduszy Europejskich | Bezpłatny wstęp do Muzeum Warszawskiej Pragi

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Jest to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu. To już piąta edycja tego wydarzenia.

W tym roku w ramach akcji odbędzie się około 600 wydarzeń w całej Polsce. To, co jednak najbardziej przyciąga w DOFE, to możliwość zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych, np. zaplecza teatrów, lotnisk, a nawet stacji uzdatniania wody czy oczyszczalni ścieków. DOFE to jedyna okazja, żeby zobaczyć śmigłowiec ratunkowy z bliska w jednej z baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego czy zobaczyć co się dzieje za sceną Teatru „Baj Pomorski”.

Podczas akcji będzie można zwiedzić nowoczesne laboratoria, wziąć udział w warsztatach centrów nauki, zobaczyć nowoczesne produkty przedsiębiorców. Zapraszamy Was na spotkanie z twórcą innowacyjnego pojazdu przyszłości Triggo w Warszawie, do wcielenia się w rolę projektantów wnętrz wykorzystując technologię Virtual Reality w VoiceFinder S.A. w Krakowie, na wycieczkę do laboratorium genetyki Uniwersytetu Szczecińskiego, do zajrzenia do wnętrza Ziemi w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie. DOFE to szansa na poznanie nauki i technologii w prosty i przystępny sposób.

>>>dniotwarte.eu


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.