sob., 25.11.2023

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus dorosły opiekun)

KOLEKCJE: Dokąd uciekają klamoty?

Dokąd uciekają drobiazgi? Do starej puszki po herbacie, albo po ulubionych ciastkach? Może niechciane guziki, nieparzyste kolczyki, jednogroszówki i zapomniane bilety znalazły schronienie w szklanym słoiku? Na kolejnych warsztatach z cyklu “Kolekcje” pochylimy się nad losem drobiazgów, bibelotów i małych szpargałów. Zastanowimy się dlaczego jeszcze nie znalazły się w koszu. Jakie wspomnienie nas przy nich trzyma?

W czasie warsztatów będziemy omawiać zawartość tajemniczych pudełek należących do uczestników. Zachęcamy do zabrania ze sobą jednego z nich. Przekonamy się, że znajdują się w nich prawdziwe skarby. Na bazie szpargałowych odkryć stworzymy fantastyczne historie.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Kiedy: 25.11 | 11:00 – 13:00
Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi | Targowa 50/52
Wiek uczestników: + 6 lat
Udział w wydarzeniu na podstawie biletu w cenie 10.00 PLN do kupienia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i online.