Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 15.07.2023
18:00–20:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
10 zł

Doris RETRO Band: „Piosenki mądrością pisane. Młynarski i Osiecka na jazzowo” | Scena letnia

Muzyczny projekt przygotowany przez formację jazzową!

Podczas koncertów zespół wykonuje muzyczne kompozycje z tekstami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w autorskich aranżacjach jazzowych. W program wpisane są znane i mniej znane piosenki, m.in. Okularnicy, Miasteczko cud, Sprytna i wybitna, Dwaj ludzie z szafą, Sposób na Panów, Czas miłości, czy Miłość nam piosenkę gra.

Każdy taki muzyczny wieczór jest wyjątkowy i niezapomniany, pełen wspomnień, uśmiechu i wzruszeń.

Doris RETRO Band to formacja muzyczna stworzona przez zawodowych muzyków jazzowych. Podczas występów zespół wykonuje największe polskie i światowe przeboje w stylu i klimacie RETRO & GLAMOUR, standardy jazzowe zarówno instrumentalnie jak i wokalno-instrumentalnie m.in: Hit the Road Jack, Fever, Fly me to the moon, Blue moon, Dream a little dream, Cheek to cheek. Georgia on my mind, Odrobinę szczęścia w miłości, czy Sex appeal itp. oraz współczesne utwory w autorskich aranżacjach.

Do posłuchania: youtube.com/watch?v=-n4NADk_NU0

Wpadnij na Pragę, żeby spędzić czas z muzyką na świeżym powietrzu!

Dziedziniec Muzeum Warszawskiej Pragi wyposażony jest w ławki z oparciem i krzesła z oparciem i podłokietnikami. Wejście na dziedziniec prowadzi przez kilka schodków. Wejście dla osób poruszających się na wózkach znajduje się od ul. Kępnej. Powierzchnia dziedzińca jest wybrukowana. Toalety dostępne znajdują się na parterze.

Warto się ubrać odpowiednio do pogody. W przypadku słonecznej pogody zabrać nakrycie głowy.

Sprawdź koncertowy repertuar Sceny letniej!


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.