czw., 24.03.2022

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Dzień Jamnika – oprowadzanie po wystawie „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”

Na wystawie dostrzeżecie czerwonego jamnika, który zainspirował nas do realizacji tego wydarzenia.

Oprowadzimy naszych czteronożnych przyjaciół wraz z ich dwunożnymi właścicielami po wystawie „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”.

W Dniu Jamnika organizujemy zbiórkę, w godzinach otwarcia muzeum zbieramy:

• worki z mokrą i suchą karmą dla psów,
  • worki z karmą i ze żwirkiem dla kotów,
  • czyste koce i legowiska.

Przeczytaj o akcji Dzień Jamnika.

Wszystko przekażemy do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie pod Legionowem 4 kwietnia w dniu Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt.

Dowiedz się więcej o wystawie „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”.

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie „Rzeczy do zabawy”.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: dla wszystkich piesków i ich właścicieli

Miejsce: 1 piętro (sala wystaw czasowych) Muzeum Warszawskiej Pragi